![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04404.jpg)
У четвер, 16 листопада, у вихованців дитячого футбольного клубу «Броварія» сталося справжня свято – на тренування до футболістів 2016/17 років народження (тренер Максим Кутаков) завідав великий прихильник спорту і футболу, власник таксі «313» Максим Хрик. Він подарував такий необхідний для проведення тренувального процесу інвентар – футбольні м’ячі та побажав юним броварським футболістам наполегливо тренуватися, прислухатись до порад тренера і стати справжніми майстри «шкіряного м’яча».
Президент ФК «Броварія» і наставник юних футболістів Максим Кутаков подякув відомому бізнесмену за дарунок і вручив іменну футболку гравця клубу. Меценат і юні футболісти зробили фото на згадку.
Хай же ці м’ячі стануть їм і у пригоді й допоможуть стати справжніми футболістами!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04383.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04386.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04390.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04395.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04397.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04399.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04400-rotated.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC04402-rotated.jpg)