Броварському легкоатлету Артуру Фельфнеру вдалося виграти Кубок Європи серед дорослих

Другу золоту медаль Кубка Європи з метань приніс Україні метальник списа Артур Фельфнер.

20-річний атлет виступав серед дорослих, в для перемоги йому вистачило лише двох виходів у сектор! У першій спробі Артур показав четвертий результат серед всіх учасників – 76,64. А в другій оновив свій найкращий результат сезону 81,89 і вийшов в лідери.

Після цього Фельфнер більше не виходив на доріжку, спостерігаючи зі сторони, як змагаються конкуренти. Однак нікому не вдалося переметати результат українця. З результатом  81,89 він став переможцем Кубка Європи!  Друге місце посів румун Александру Новак (80,73), третім став грек Йоанніс Кіріасіс (80,52).

Нещодавня сенсація Мак Деннінг, який на чемпіонаті Німеччини метнув за 90 метрів, у Португалії мав три невдалі спроби, а в найкращій метнув на 80,30 і завершив змагання на четвертому місці.

Зазначимо, що для українського метальника списа це перше доросле золото Кубка Європи, торік він був чемпіоном цих змагань серед молоді.  Сьогодні успіх Артура Фельфнера вивів збірну України на перше місце медального заліку Кубка Європи!