![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431562573_122151305240079043_8923224158318499455_n-640x360.jpg)
У полтавській «Акварені» провели зимовий чемпіонат України з плавання серед кадетів. З’їхалися майже 270 учасників із 17 областей та Києва. Броварську громаду, в складі команди Київщини, представляли кращі вихованці відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради. На превеликий жаль, вже в котрий раз, в перебіг змагань втрутилася віна. Постійні повітряні тривоги раз-по-разу переривали запливи і учасники були вимушені ховатися в укритті. Зрозуміло, що юним спортсменам було важко сконцентруватися і показати той рівень, на який вони здатні.
В підсумку команди Київщини в загальнокомандному заліку стала лише сімнадцятою.
А перемогу здобули представники міста Києва, слідом фінішувала Дніпропетровська та Рівненська області.
Потрібно відзначити вихованку ДЮСШ Поліну Петрук, яка в гострій, конкурентній боротьбі стала третьою на дистанції 100 метрів брасом. Вона тренується в Ірини Усатюк, Віктора Турчина та Людмили Сливінської.
Вітаємо юну спортсменку і її тренерів та бажаємо нових успіхів!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431492440_122151305210079043_2053319715996652240_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431499117_797421282417868_2536998455226714890_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431562573_122151305240079043_8923224158318499455_n.jpg)