На дитячому футбольному турнірі «Brovariya Cup» грали футболісти 2016 року народження

22 – 24 березня, на спортивному майданчику Броварського ліцею №2 відбувся черговий, вже третій за ліком дитячий футбольний турнір «Brovariya Cup», присвячений 7-ій річниці з Дня заснування дитячого футбольного клубу «Броварія». Цього разу за перемогу змагалися юні футболісти 2016 року народження.

Шість дитячих футбольних команд виходили на поле, щоб пограти і продемонструвати свій рівень майстерності, який вони здобули під час тренувального процесу. Це дві команди із Ніжина, ДЮСФШ-1 та ДЮСФШ-2, ФК «Атлант» (Бориспіль), ФК «Асканія-Флора» (Калинівка) та ФК «Броварія» (Бровари) та ФК «Броварія» (Княжичі).

Турнір проводився за олімпійським принципом, що головне не перемога, а участь, без урахування результатів і турнірної таблиці.

Головна умова – грати у футбол. Погода була мінливої до учасників та гостей свята дитячого футболу – тоді як в перший ігровий день було по-весняному тепло і світило сонечко, то в останній похолодало і часом накрапав дощ. Але недарма кажуть, що «у футболістів не буває поганої погоди» і потрібно грати за будь-яких умов – то турнір пройшов чітко за графіком та завершився в запланований час. Навіть повітряних тривог оголошених не було під час матчів.

В неділю, 24 березня, відбулося нагородження учасників. Організатори турніру, брати Андрій та Максим Кутакови, привітали учасників  та їх батьків, подякувавши за їх участь в змаганнях і побажали нових вдалих виступів та майбутніх перемог!

Всі команди отримали Кубки, а учасники команд – пам’ятні медалі і теплу згадку про це чудове свято дитячого футболу!

Турнір був організований ФК «Броварією», та його засновниками – братами Максимом, Дмитром та Андрієм Кутаковими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *