У Броварах змагалися юні шахісти

♟З 5 по 7 квітня в місті Бровари, на базі Броварського шахового клубу та  МКЦ «Прометей»,  відбулися чемпіонати Київської області з шахів серед дітей віком до 8 та 12 років!

Змагання були організовані Київською обласною федерацією шахів, Федерацією шахів міста Бровари, відділенням шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, за підтримки управління молоді та спорту КОВА та відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Всього участь в змаганнях взяли 73 учасники з майже всіх куточків Київської області! Грали в класичні шахи з контролем 40 хвилин + 30 секунд на кожен хід. Запис партій – обов’язковий! Протягом трьох змагальних днів за шахівницями точилася гостра та безкомпромісна боротьба, де перемогу в партіях отримував найсильніший. В результаті переможцями у своїх вікових групах серед хлопців та дівчата стали:

 ☝ В турнірі серед дівчат до 8 років (U-8) перемогу святкувала 🏆🥇Брюхович Кароліна (Бровари), «срібло» у 🥈Дем’яненко Віри (село Раківка Бучаньського району) та «бронза» у 🥉Полякової Віри (Бровари).

🤞 В турнірі серед юнаків до 8 років (U-8) перемогу здобув 🏆🥇Громосяк Максим (Бровари), 2 місце – 🥈Овчинніков Кліментій  (Буча), та на 3 сходинці – 🥉Мазуренко Міхаіл (село Фурси Білоцерківського району))

☝️ В турнірі серед дівчат до 12 років (U-12) Перемогу святкувала  🏆🥇Мисан Ангеліна (місто Переяслав Бориспільського району), на 2 сходинці – 🥈Сінельніченко Анна (місто Березань Броварського району), «бронза» у 🥉Музичко Злати (Біла Церква)

🤞В турнірі серед юнаків до 12 років (U-12) чемпіонство завоював 🏆🥇Громосяк Олексій (Бровари), 2 місце посіла 🥈Кравчук Дар’я (Буча), та на 3 сходинці – 🥉Дудніков Андрій (Бровари).

Готував броварських шахістів до змагань – Семен Гребенюк.

🖊Всі юні шахісти отримали багато позитивних емоцій та головне – неоціненний досвід! Переможці та призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами, а також цінними подарунками!

Вітаємо переможців та призерів, їх наставників і бажаємо нових успіхів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *