![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557455503424-640x360.jpg)
З 5 по 7 квітня в мальовничій місцині Карпат, Буковелі, відбувся чемпіонат України з ММА (UFMMA). Сотні бійців з різних куточків України зібралися тут, що посперечатися за перемоги!
В турнірі взяли участь й вихованці броварського СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Кононов).
Ємельянов Кирило (14-15 років), який виступав у ваговій категорії 77.1кг, став чемпіоном України з ММА (UFMMA).
Провівши три поєдинки, в яких у всіх він здобув перемоги, при цьому у першому і фіналі зробив це дуже ефектно, примусивши суперника задатися достроково, Кирило став кращим та кваліфікувався на чемпіонат Європи з ММА (федерація GAMMA), який пройде в Словаччині 12-20 травня
Вітаємо спортивний клуб «Воїн» та його головного тренера Кононова Олександра з черговим успіхом! Бажаємо удачі та перемог в майбутньому!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/436446488_18053447722608286_1780358411518313677_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557445163275.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557445739197.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557446240650.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557453268327.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712557455503424.jpg)