На майданчику запорізького центр професійно-технічної освіти водного транспорту відбулися змагання третього обласного етапу спортивних Ігор України з міні-футболу серед чоловічих команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Матчі проходили з дотриманням усіх норм безпеки, а участь у змаганнях взяли збірні дев’яти закладів:
Запорізький професійний ліцей автотранспорту
Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту
Запорізьке вище професійне училище
Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту
Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”
Запорізький правобережний професійний ліцей
Запорізьке машинобудівне вище професійне училище
Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти
Змагання тривали два дні. У перший команди, розділені на дві групи, визначили фіналістів. А сьогодні відбулися вирішальні зустрічі. В матчі за перше місце Запорізький професійний коледж готельно-ресторанного бізнесу переміг Запорізький професійний ліцей автотранспорту. Тож ці команди посіли друге і третє місця відповідно. Третіми стали учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України