![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-27_18-52-28-163-675x360.jpg)
В суботу, 27 квітня, у Броварах, в СК КОСФК, відбувся останній, 4 тур чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків 2011/12рн та молодші сезону 2023-2024 років за результатами якого і визначилася доля призових місць.
Турнір стартував наприкінці листопада минулого року. За перемогу і призові місця боролися шість дитячих гандбольних команд Київщини: Рокитного, Броварів, Борщагівки, дві команди із Сквири (2011 та 2012 років народження) і Вишгорода.
Броварську громаду представляли вихованці відділення гандболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренер В’ячеслав Гасаненко, директор Сергій Кульчицький).
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07881.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07883.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07884.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07886.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07887.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07895.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07896.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07897.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC07898.jpg)
В результаті напруженої боротьби призові місця розподілились наступним чином:
- ДЮСШ (Сквира) 2011 – 27 очок
- ДЮСШ «Борщагівець» – 21 очок
- ДЮСШ (Сквира) 2012 – 18 очок
- ДЮСШ (Вишгород) – 18 очок
- ДЮСШ (Бровари) – 3 очки
- ДЮСШ (Рокитне) – 3 очки
(при однаковій кількості бралися до уваги додаткові показники)
Крім того нагороди отримали й кращі гравці команд-учасниць:
- Волошин Володимир ДЮСШ (Сквира) 2011
- Бабійчук Василь ДЮСШ «Борщагівець»
- Войцехівський Олександр ДЮСШ (Сквира) 2012
- Бондар Микита ДЮСШ (Вишгород)
- Корх Артем ДЮСШ (Бровари)
- Огірчук Назар ДЮСШ (Рокитне)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-2.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1.jpg)
Нагородження провели уповноважена особа Федерації гандболу України в Київській області, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, директор ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Сергій Кульчицький та головний суддя змагань Тетяна Радько.
Хлопчаки – вихованці відділення гандболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради рід керівництвом В’ячеслава Гасаненка тільки роблять свої перші кроки в спорті і набираються досвіду, тому їх головні перемоги ще попереду!
Бажаємо всім перемог, мирного неба і всього самого найкращого!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-5.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1А.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2а.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-4.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/3А.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-3.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-2.jpg)