Українська змішана естафетна команда 4х400 метрів виграла олімпійську ліцензію!

Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Данило Даниленко й Анна Рижикова у другий день Світових естафет (4-5 травня, Нассау, Багами) зробили те, що не вдалося в перший. З результатом 3:14.49 хв вони фінішували у своєму забігу другими й тим самим принесли Україні олімпійську ліцензію на Ігри в Парижі!

Нагадаємо, для потрапляння на Олімпійські ігри командам необхідно було фінішувати серед перших двох у своїх забігах у першому колі або в додатковому раунді вже у другий день змагань.

Українській команді дісталися досить складні суперники. Чого були варті лиш Велика Британія, яка зрештою і була першою (3:12.99 хв), та Ботсвана. Весь час поряд були й іспанці. Але як і обіцяла перед сратом Анна Рижикова, наша четвірка зробила на доріжці все можливе й неможливе.

Спочатку Олександр Погорілко, а потім і Тетяна Мельник змогли втримати позицію серед лідерів. Намагався не втрачати контакту й Данило Даниленко. Зрештою, Анна Рижикова вирушила на заключний етап поряд з суперницями з Ботсвани й Іспанії. Британки були вже попереду. Анна, яка неодноразово вигравала естафетні медалі, захопила другу позицію, і як би не намагалися інші, вже нікому її не віддала. Натомість лиш збільшивши перевагу на фініші.

А почався другий день Світових естафет-2024 з забігу за участю багамської команди з двома олімпійськими чемпіонами у складі – Стівеном Гардінером і Шон Міллер-Уйбо. Під рев домашніх трибун вони разом з Шаньєю Аддерлей та Алонцо Расселом виграли першу олімпійську ліцензію цього дня, паралельно встановивши національний рекорд – 3:12:81 хв. Ямайка впевнено фінішувала слідом (3:14:49 хв).

Ще дві ліцензії у команд Німеччини (3:13:85 хв) і Швейцарії, яка у процесі виконання цього завдання, як і Багами, встановила національний рекорд (3:14:12 хв).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *