Ярослава Магучіх: З нетерпінням чекаю чемпіонату Європи в Римі

Чинна чемпіонка світу та Європи зі стрибків у висоту, Ярослава Магучіх, стала гостею нової серії подкаст European Athletics Ignite. Зокрема  українка розповіла про свої очікування від чемпіонату Європи, який менше ніж за місяць прийматиме Рим.

Рим — особливе місце для мене. Моя перша «Діамантова ліга» була в Римі в 2018 році. По-друге, світовий рекорд зі стрибків у висоту був встановлений у Римі в 1987 році (2,09 м Стефка Костадінова з Болгарії). Отже, це справді особливе місце, і це місце має багато енергії. Італійські вболівальники, італійці (це буде) такі гучні, такі божевільні. Тож я з нетерпінням чекаю цього змагання, – розповідає Магучіх.

Шість років тому на діамантових змаганнях в Римі, Ярослава була недосвідченою, але вже багатообіцяною спортсменкою,  яка вже виграла золото 2017 року на чемпіонаті світу U18 у Найробі. Сьогодні ж Магучіх повертається в Рим у статусі чинної чемпіонки світу та Європи. Тож на 22-річну українку покладають великі сподівання.

Я чемпіонка і поїду захищати свій титул у Римі. Моя тренерка завжди каже, що кожне змагання для нас має бути як свято, як урочистість. Люди приходять подивитися на вас, інші люди підтримують вас, ви повинні насолоджуватися. Це як свято легкої атлетики!, – ділиться Ярослава.

Однак, як і для будь-якої української спортсменки, війна в рідній країні не дає насолоджуватися святом спорту по повній, пише  European Athletics.

У цей важкий для мене час стрибки у висоту допомагають мені зосередитися лише на легкій атлетиці на стадіоні та забути про все, що відбувається зовні. Я буду насолоджуватися атмосферою. Я думаю, що якщо я насолоджуюся атмосферою, я високо стрибну, – каже Магучіх, натякаючи вболівальникам на трибунах на підтримку.

Вже сама перспектива виступити на «Стадіо Олімпіко» надихає чемпіонку світу

Сам стадіон, це один із найкращих, великих стадіонів світу. Щоб потрапити на нього потрібно пройти повз усі статуї, історичні пам’ятки. Я вважаю це насправді чудове місце для проведення чемпіонату, – відзначає Ярослава.  

Фінал зі стрибків у висоту серед жінок відбудеться в неділю, 9 червня.

Джерело: European Athletics

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *