![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/ФЕЛЬФНЕР-675x360.jpg)
Кінець минулого тижня запам’ятається вболівальникам легкої атлетики не лише «Діамантовою лігою» в Досі, а й щонайменше кількома перемогами та вдалими виступами українців.
12 травня Оффенбург приймав змагання з метання списа «Hylo Javelin Meeting», де вдало виступив броварський метальник списа Артур Фельфнер. Українець переміг з результатом 83.95м.
Продовжує свої успішні виступи за океаном, в США, вихованець Броварської легкоатлетичної школи, стрибун із жердиною Владислав Малихін, який продовжує навчання в одному із місцевих навчальних закладів.
11 травня в американському Клівленді Владислав виграв змагання зі стрибків з жердиною, подолавши 5.50м.
Вітаємо та бажаємо нових вершин та успіхів!