![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441711846_853005190203522_7611670775168324355_n-640x360.jpg)
У місті Єгер (Угорщина) відбувся 73-й представницький міжнародний турнір з боксу пам’яті Гергелі Борнемісси серед юніорок та юніорів, юнаків і молоді.
На турнірі за перемоги у своїх вагових категоріях змагались представники 17 країн світу. Збірна України під керівництвом головного тренера збірної Миколи Хаджиогло в напруженій боротьбі здобула 1 загальнокомандне місце.
В складі збірної були представлені вихованки СК «Патріот» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренери – ЗТУ Сергій Тюрін та Олександр Череп). Броварчанка Анастасія Тюріна в категорії 46кг стала чемпіонкою, а срібну нагороду здобула її землячка і товаришка по клубу Євангеліна Петрук (52кг), яка у фіналі, в рівному двобої, за рішенням рефері поступилася суперниці з Шотландії.
Крім того переможницею турніру стала ще одна вихованка СК «Патріот», представниця Зазимської ТГ Сергієнко Дарʼя 57кг.
Вітаємо та бажаємо нових успіхів!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441586046_853005593536815_648489477482063654_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441604367_853004926870215_4754218713725213980_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441619826_853004973536877_3824287982411172215_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441638533_853005516870156_374027784429174536_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441711846_853005190203522_7611670775168324355_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441889661_853005270203514_5352567778895794527_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_19-54-10-584.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-18_19-54-13-762.jpg)