Здобутки броварських боксерок на міжнародному турнірі в Угорщині

У місті Єгер (Угорщина) відбувся 73-й представницький міжнародний турнір з боксу пам’яті Гергелі  Борнемісси серед юніорок та юніорів, юнаків і молоді.

На турнірі за перемоги у своїх вагових категоріях змагались представники 17 країн світу. Збірна України під керівництвом головного тренера збірної Миколи Хаджиогло в напруженій боротьбі здобула 1 загальнокомандне місце.

В складі збірної були представлені вихованки СК «Патріот» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренери – ЗТУ Сергій Тюрін та Олександр Череп). Броварчанка Анастасія Тюріна в категорії 46кг стала чемпіонкою, а срібну нагороду здобула її землячка і товаришка по клубу Євангеліна Петрук (52кг), яка у фіналі, в рівному двобої,  за рішенням рефері поступилася суперниці з Шотландії.

Крім того переможницею турніру стала ще одна вихованка СК «Патріот», представниця Зазимської ТГ Сергієнко Дарʼя 57кг.