![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_23-14-06-480x360.jpg)
У Рівному відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22-х років пам’яті Андрія Огородника
160 боксерів (113 чоловіків та 47 жінок) з усієї країни боролися за високе звання називатися кращими. Команда Київської області була сформована на базі вихованців Броварської школи боксу і представлена 7 боксерами під керівництвом старшого тренера Юрія Мороза.
«Золоту» нагороду завоювала у ваговій категорії 50кг Інна Супруненко (СК «Світ боксу», ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренер – Арсен Бабаян)
Третє місце і «бронзова» нагорода в доробку Дениса Біленького (КОСФК, тренери – ЗТУ Сергій Катаєв та Геннадій Касумов).
Чемпіонат був відбірковим, переможниці у своїх вагових категоріях будуть представляти нашу країну на чемпіонаті Європи (U22) у Софії.
Вітаємо броварських боксерів та бажаємо нових успіхів!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_23-14-03.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_23-14-05.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_23-14-06.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-20_05-44-32.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/БІЛЕНЬКИЙ.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/СУПРУНЕНКО.jpg)