![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441354514_1502113573729370_5295986160410654616_n-640x360.jpg)
Цього вікенду, з 18 по 20 травня, в місті Луцьк розпочали змагальний сезон легкоатлети. Тут відбувся Командний чемпіонат з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді
Команда Київської області, сформована на базі представників Броварської легкої атлетики (КЗ КОР «Центру олімпійської підготовки») показала наступні результати:
Чемпіонами України стали:
- Артем Міщенко десятиборство з результатом – 6680 очок;
- Ольга Голодна в штовханні ядра – 15.76м. Ользі в потилицю вже дихають суперниці. Софія Ромасюк із Харківщини поступилася уславленій представниці Броварів лише 4см.
- Євгеній Деулін в метані спису – 67.03м
Бронзовою призеркою стала:
- Тетяна Чорновол – в бігу на 1500м та 5000м;
Вітаємо та бажаємо нових успіхів на бігових доріжках та легкоатлетичних секторах!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441354514_1502113573729370_5295986160410654616_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441413758_1502113607062700_1335198287686842511_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441621681_1502113497062711_454699826930660566_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/441910414_951715573412436_2026595954101964376_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/445404757_1502113530396041_1947233336526424054_n.jpg)