Вдалі результати броварських шахістів на турнірі в Ніжині

У неділю, 26 травня, в місті Ніжин на Чернігівщині, відбувся Відкритий особисто-командний чемпіонат міста з шахів!

Турнір зібрав досить сильний склад учасників  – так за перемогу боролися  40 досвідчених шахістів, серед яких 1 майстер спорту України  та 20 кандидатів в майстри спорту України. Грали 9 турів з контролем 10+5хв ( рапід).

Броварську громаду представляли вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Семен Гребенюк)

Команді броварських шахістів  вдалося зайняти загальнокомандне 1 місце! До її складу увійшли: Артемов Андрій, Пільчук Артем та Дідок Данило (всі вони кандидати в майстри спорту України).

У особистому заліку Артемов Андрій з 7,5 очками поділив 1-2 місце та за додатковим показником став «срібним» призером, а Пільчук Артем з 7 очками фінішував третім.

Вітаємо хлопців та їх наставника з чудовим виступом і бажаємо нових успіхів!