“Бойова” нічия в Красилівці

Минулими вихідними відбулися матчі 2 туру ІІ етапу Відкритої першості Броварського  району з футболу. ФК «Щит-Калинівка»  цього разу грав на виїзді, де в Красилівці зустрівся з місцевим «Арсеналом». Гра склалася дуже непросто для «калинівців», які весь час були в ролі наздоганяючих. Суперник за останній час посилився цілим рядом досвідчених гравців, які покращили гру команди. Першими відкрили рахунок господарі. Щоб не втрачати очки, які ой як потрібні, гостям довелося по ходу матчу змінювати малюнок гри і більше атакувати. Це принесло позитивні наслідки і на перерву команди пішли за рахунку – 1:1. Схожий розвиток подій можна було спостерігати і в другій 45-хвилинці. Красилівці знову повели в рахунку – 2:1, але ФК «Щит-Калинівка» зуміли все ж «взяти очко» у виїзному матчі – 2:2.

Голи у «калинівців» забивали Максим Маркітан та Олександр Ющик. Також хочеться відмітити гарну та надійну гру стража воріт команди Макарія Оснача.

Після двох зіграних турів в команди – 12 очок (враховуючи результати попереднього етапу) і друге місце в турнірній таблиці. А лідирує поки що ФК «Гоголів» (18 очок).