Перемога броварчанки Людмили Оляновської на фестивалі спортивної ходьби в Литві

В Литві відбувся 50-й Міжнародний фестиваль спортивної ходьби «Алітус 2024». Почесними учасниками цих змагань стали українські скороходи – в Литві була представлена вся олімпійська збірна України. Честь офіційно відкрити 50-й ювілейний фестиваль  довірили броварській легкоатлетці Людмилі Оляновській – бронзовій призерці цьогорічного чемпіонату Європи та учасниці Олімпіади в Парижі. Вона  стала однією з двох факелоносців на урочистій церемонії.

Потужно проявили себе українці і на дистанції. На 10 кілометрів у жінок наші дівчата фінішували першою четвіркою – перемогла Людмила Оляновська 42:25,77, другою прийшла Марія Сахарук – 43:25,43, третьою Ганна Шевчук – 45:18,85, трохи не вистачило до п’єдесталу 20-річній Валерії Шоломіцькій, яка стала четвертою 46:00,21.

Завоювали українські скороходи медалі і серед чоловіків та у віковій групі U20! Вітаємо Людмилу та її наставників і бажаємо нових успіхів!