ФК «Броварія» 2016/17 фінішував на «WhiteBIT Superleague» п’ятим

Добіг свого кінця популярний дитячий футбольний турнір «WhiteBIT Superleague», головна мета якого зробити дитячий футбол медійно привабливим і цікавим. Змагання протягом року проходять серед різних вікових груп на спортивних майданчиках Харкова, Києва та інших регіонах України. Генеральним спонсором турніру є одна з найбільших європейських криптобірж, заснована ще у 2018 році в Україні – WhiteBIT.

У віковій групі серед футбольних команд 2016 років народження у форматі 4+1 цього року брали участь вихованці броварського ФК «Броварія» (тренер Максим Кутаков), сформована із юних футболістів 2016/17 років народження.

У вирішальній стадії команда брала участь у міні-турнірі за 5-8 місця.

16 лютого ФК «Броварія» зіграла із київським КДЮСШ «Олімп». Матч видався складним, так як довелося відігруватися за рахунку 0:2 на користь суперника. До честі «броварців» – їм це вдалося і в підсумку отримати бажану перемогу – 4:3 на їх користь. Голи на рахунку  – Арсенія Петрова – 3 та Марка Шалахіна. Після чого на їх очікував матч за 5-6 місця.

Через тиждень ФК «Броварія» впевнено перемагає КДЮСШ-14-СШ-264 – 9:1. Голи забивали – Арсеній Петров – 6 та Марк Шалахін – 3.

Юні броварські футболісти стали п’ятими із 14 команд-учасниць змагань, що є непоганим результатом. Під час турніру багато гравців перехворіли, що  утруднювало виступи, так як було важко зібрати оптимальний склад. Загалом тренер команди Максим Кутаков дякує своїм підопічним за гру, батькам і вболівальникам юних футболістів за взаєморозуміння і підтримку! Гравці стараються і віддаються «на повну», правда є ще над чим працювати й вдосконалюватися.

А нашим славним ЗСУ велике спасибі за можливість тренуватися і брати участь в турнірах і змаганнях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *