21 березня в Equides Club (Лісники, Київська область) відбувся великий вечір боксу Rising Stars, який організувала промоутерська компанія чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика під назвою USYK-17 PROMOTIONS.
У головному поєдинку зійшлися українець Даніель Лапін та латвієць Крістапс Бульмейстерс. Лапін нокаутував Бульмейстерса у першому раунді та здобув 13-ту перемогу у кар’єрі.
У співголовному бою на ринг вийшли Олександр Хижняк та Вільмер Барон. Володар золотої медалі Олімпійських ігор 2024 року в Парижі відправив колумбійця в нокаут у першому ж раунді. Для 30-річного українця це був дебют на профі-рингу.
На вечори боксу був присутній і сам Олександр Усик. Компанію йому склав зірковий британець Ентоні Джошуа, який нещодавно приїхав до України.
Крім боїв Лапіна та Хижняка, у Лісниках також відбулося ще вісім поєдинків. Sport.ua пропонує ознайомитися з усіма результатами вечора боксу Rising Stars!
Результати вечора боксу Rising Stars від USYK-17 PROMOTIONS:
Даніель Лапін (13–0, 5 КО) –
Крістапс Бульмейстерс (14–5, 5 КО) – КО1
Олександр Хижняк (1–0, 1 КО) –
Вільмер Барон (8–14–1, 6 КО) – КО1
Кіра Макогоненко (1–0, 0 КО) –
Поліна Довгінка (0–2, 0 КО) – UD
Айдер Абдураїмов (1–0, 0 КО) –
Павло Павлов (2–3, 1 КО) – КО3
Микола Лактіонов (3–1–0) –
Андрій Санжура (2–23–0) – ТКО
Ельвін Алиев (2–0, 2 КО) –
Віктор Хуліо (18–16, 9 КО) – ТКО3
Джамал Кулієв (2–0–0) –
Бурак Аккус (15–12–0) – КО1
Дмитро Ловчинський (2–0–0) –
Сінан Кізілташ (1–2–0) – КО1
Павло Іллюша (3–0, 3 КО) –
Іванс Левіскис (36–48, 22 КО) – КО2
Данило Жасан (1–0, 1 КО) –
Микола Трофименко (0–7) – ТКО2
Відео. Лапін нокаутував Бульмейстерса у першому раунді
Відео. Хижняк нокаутував Барона у першому раунді
Відео. Макогоненко перемогла Довгінку одноголосним рішенням
Відео. Іллюша нокаутував Левіскіса у другому раунді
Відео. Жасан здобув перемогу над Трофименком технічним нокаутом
Відео. Усик був присутній у Лісниках на вечорі боксу Rising Stars
Фото. Лапін зустрівся з Джошуа після перемоги у Лісниках
