ФК «Бровари-Фенікс» здобуває нічию у матчі із ФК «Лідер-Збірна Полтавської області»

В неділю, 30 січня, відбулися чергові матчі чемпіонату України з футзалу у вищій лізі серед жіночих команд. Броварський ФК «Бровари-Фенікс» гостював на Полтавщині, де зустрічався із суперницями із ФК «Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтава). Броварські дівчата «провалили» початок матчу, пропустивши на перших хвилинах два голи від господарок, які вже на 7-ій хвилині першого тайму вели із рахунком – 2:0. Броварчанкам довелося добряче постаратися, щоб змінити малюнок гри. Вже на 10-ій хвилині гравець ФК «Бровари-Фенікс» Олександра Калітинська забиває гол у відповідь, 2:1. При такому рахунку на табло команди пішли на перерву.

В другому таймі Вікторія Носова зрівнює рахунок – 2:2. А на 26 хвилині Амінат Аслаханова виводить «Бровари-Фенікс» вперед – 3:2 на їх користь.  Зрозуміло, що такий перебіг подій не влаштовував ФК «Лідер-Збірна Полтавської області» і господарки пішли вперед. Зусиллями Ангеліни Федоренко їм вдається встановити рівновагу – 3:3. Більше забитих м’ячів не було і броварські футболістки везуть додому завойоване очко.

Після 6 зіграних матчів у доробку броварчанок, які грають у Групі 3, одна перемога і нічия (4 очки).