Броварчанка Даша Загороднюк – чемпіонка Німеччини з кіокушин карате (WKO)

На території України вже більше 110 днів триває вторгнення рашистів. Йдуть бої і обстріли наших міст і сіл. Мільйоні українців, серед яких більшість діти, вимушено стали переселенцями. Багато із них знайшли прихисток в країнах Європи і світу. Серед них і юні спортсмени, які не зважаючи на всі труднощі, продовжують тренуватись і захищати честь нашої країни за кордоном. Ось і нещодавно вихованці Броварського спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан» (президент Андрій Гаврилюк) – Даша та Дмитро Загороднюки взяли участь у відкритому чемпіонаті Німеччини з кіокушин карате (WKO). Без підтримки тренера та своїх товаришів по дружній  команді, без повноцінних тренувань, вони спромоглися виступити на дуже на високому рівні.

У підсумку Дмитро, нажаль, програв майбутньому чемпіону за рішенням суддів (хоч це рішення дуже сумнівне), а його сестричка Даша Загороднюк  зайняла 1 місце, провівши поєдинки на найвищому рівні.

Також у змаганнях взяли участь і інші діти з України, які зараз тимчасово перебувають у Німеччині, які показали високий рівень майстерності.

Пишаємося Вами !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *