Чемпіонками Київської області з гандболу стали дівчата із ДЮСШ (Бровари)

В п’ятницю, 31 березня, в Броварах відбулося справжнє свято гандболу – тут пройшов Чемпіонат Київської області серед дівчат 2010/11 років народження. Турнір був організований управлінням молоді та спорту КОВА, відділом фізичної культури та спорту Броварської міської вади, Київським обласним відділення – філією КФВС МОН України, Київською обласною федерацією гандболу та інші.

Шість гандбольних команд з різних куточків Київщини приїхали на гостини до нашого міста, щоб посперечатися за високе звання називатися кращим: ДЮСШ (Сквира) 2010р.н., ДЮСШ (Ракитне) та ДЮСШ (Миронівка) (група А); ДЮСШ (Бровари), ДЮСШ (Сквира) 2011р.н. та КЗ ДЮСШ «Борщагівець» (група Б).

Привітати учасників з цим гандбольним святом завітали поважні гості: заступник голови КОВА Віталій Власюк, начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, начальник Київського обласного відділення – філія КФВС МОН України Анатолій Ільченко, директор БСФК Світлана Потрясаєва, директор ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Сергій Кульчицький (головний суддя змагань) та інші офіційні особи. Перед гостями та спортсменами виступили вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина та Юлія Черкасова).

На початковій стадії відбувся попередній етап, коли команди-учасниці грали в групі по коловій системі, граючи одна-з-одною. Переможці груп виходили у головний фінал, де розігрувалася доля чемпіона області. Другі команди груп розіграли «бронзові» нагороди. Першими вийшли на паркет учасники «втішного» фіналу – ними стали ДЮСШ (Сквира) 2011 та ДЮСШ (Рокитне). Сильнішими стали дівчата із Сквири – 11:10, які й посіли підсумкове третє місце в чемпіонаті.

Потім настала чергова головного дійства, фіналу – юні гандболістки із Броварів та ДЮСШ (Сквира) 2010 розіграли чемпіонство. З перших хвилин господарки турніру, підопічні Оксани Іванкевич та Ірини Портної, розпочали атаки на ворота суперниць і повели в рахунку. Правда на 10 хвилину матчу вони навіть поступались – 3:4. Тренерами ДЮСШ (Бровари) доводилося брати тайм-аути і налаштовувати своїх підопічних на боротьбу. В підсумку це їм вдалося й ДЮСШ із Броварів впевнено довели гру до переможного кінця – 19:13.

ПІДСУМКОВІ МІСЦЯКОМАНД-УЧАСНИЦЬ ТУРНІРУ:

 • ДЮСШ (Бровари)
 • ДЮСШ (Сквира) 2010р.н.
 • ДЮСШ (Сквира) 2011р.н.
 • ДЮСШ (Рокитне)
 • КЗ ДЮСШ «Борщагівець»
 • ДЮСШ (Миронівка)

Кращими гравцями стали:

 • ДЮСШ (Бровари) – Маргарита Кауфман
 • ДЮСШ (Сквира) 2010 – Ганна Савчук
 • ДЮСШ (Сквира) 2011 – Вероніка Команівська
 • ДЮСШ (Рокитне) – Мілана Мільнеченко
 • КЗ ДЮСШ «Борщагівець» – Мілана Ізмайлова

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРНІРУ – Валерія Біліченко із ДЮСШ (Бровари)

Вітаємо переможців та учасників чемпіонату! Бажаємо всім міцного здоров’я і перемог у майбутньому! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *