У Броварах змагалися найсильніші плавці України

16 – 18 листопада у Броварах відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків та юніорів, організований Федерацією плавання України, за підтримки Броварської міської влади, відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та плавального басейну «Купава». Перед початком змагань до спортсменів завітали поважні гості: заступник Броварської міського голови Лариса Виноградова, президент Федерації плавання України Андрій Власков, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков та директор плавального басейну «Купава», МСУМК Сергій Бреус. Вони привітали учасників та побажали «швидкої води» і вдалих стартів.

 В чемпіонаті взяли участь майже 440юних плавців, серед яких і вихованці Броварської школи плавання. Вони виступали в складі команди Київської області.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Дмитро Ларін.

В підсумку в результаті запеклої боротьби чемпіоном України став вихованець СК «Єнот» (Бровари, тренери Олександр та Анна Колоші), який зараз продовжує навчання в Київському обласному спортивному фаховому коледжі Дмитро Лазарчук на дистанції 100м (юнаки) брас.

Він же став «срібним» призером на двічі коротшій дистанції, 50м брасом.

Вихованка відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Олександра Кузнєцова (тренер Ірина Усатюк), яка зараз теж вчиться в КОСФК, стала третьої на дистанції 200м вільним стилем (юнаки). Крім того вона була 5 на 100м вільним стилем і шостою – на 400м в/с.

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо подальших успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *