Броварські легкоатлети розпочали сезон виступами на «Різдвяних стартах – 2024»

6-7 січня київський легкоатлетичний манеж КМ ШВСМ зустрічав українських легкоатлетів на першому турнірі 2024 року – ним уже традиційно стали «Різдвяні старти».

Участь у цьогорічних змаганнях взяли 338 атлетів і атлеток з 22 областей України та міста Києва. За перемоги в своїх дисциплінах боролися і броварські представники і представниці «королеви спорту», вихованці КЗ КОР Центру олімпійської підготовки та Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Вони вибороли наступні нагороди:

• Людмила ДАНИЛІНА (ІНВАСПОРТ) – 1 місце в бігу на 3000 метрів
  • Анна ДУДНІЧЕНКО – 2 місце у стрибках з жердиною
  • Тетяна ЧОРНОВОЛ – 3 місце у бігу на 1500м
  • Аліна КОРСУНСЬКА – 3 місце у бігу на 800м з особистим рекордом
  • З особистим рекордом, але на 4-му місці фінішувала на дистанції 1500м Карина ТИЩЕНКО

Особливо хочеться відмітити досвідчену броварчанку, призерку паралімпійських ігор Людмилу Даниліну, яка не тільки стала кращою на дистанції 3000м, але й на 9 секунд випередила суперницю, яка фінішувала другою.

Вітаємо броварських легкоатлетів та їх наставників і бажаємо нових успіхів у новому, 2024 році!