У Броварах відбулося «Свято Олімпійського прапора» на підтримку збірної команди України, що приймає участь у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх

21 січня, в Міжнародний день снігу у Броварах на базі КОСФК (Бровари) відбулось спортивне свято урочистого підняття Українського прапора та прапора НОК України на підтримку збірної команди України, що приймає участь у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх – 2024 року в провінції Канвондо (Республіка Корея).

Почесними гостями свята стали почесні гості:

  • Олександр Абраменко – першій віцепрезидент Федерації лижного спорту України, олімпійський чемпіон 2018 року, срібний призер Зимових Олімпійських ігор 2022 з фристайлу,
  • Наталія Ляпіна – бронзова призерка XXVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року з гандболу
  • Наталія Якушенко – учасниця шістьох зимових олімпійських ігор з санного спорту, прапороносець олімпійської збірної України в Турині-2006 року
  • Ігор Малинський – голова відділення НОК України в Київській області
  • Вадим Гаєвий – виконавчий директор відділення НОК України в Київській області
  • Олена Лєснікова – член виконкому Відділення НОК України в Київській області, генеральний секретар Київської обласної федерації лижного спорту.

Учасниками свята спорту стали вихованці КОСФК: відділень лижного спорту, хокею та гандболу, а також юні лижники вихованці  ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери ЗТУ Микола Кузьмук, ЗТУ Роман Кузьмук та Сергій Хохич) та тренера ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Ніни Ялаєвої.

Всі вони взяли участь у веселі лижній естафеті, в якій всі учасник були розділені на дві команди. Тут не було переможців та переможених, адже головне було веселий настрій та море позитивних емоцій учасників. Дуже старалися юні хокеїсти, які бігли на останньому етапі.

Підопічні Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Костянтина Буценка більш звикли до ковзанів, тому на лижах навіть падали, але мужньо досягли фінішу й не підвели своїх партнерів.

Пам’ятні медалі «Майбутньому олімпійцю» і сертифікати учасника з автографами олімпійців від Відділення НОК України в Київській області отримав кожен учасник заходу, які їм вручали уславлені чемпіони-олімпійці.

Маємо надію, що найкращі побажання юним спортсменам від почесних гостей свята обов’язково здійсняться! Що вони ніколи не здаватимуться і будуть прагнути визначних досягнень в улюблених видах спорту! З Україною в серці, разом до Перемоги!

Дякуємо ЗСУ за можливість робити свято для дітей!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *