Броварська багатоборка Юлія Лобан посіла шосте місце у п’ятиборстві ЧС-2024 з легкої атлетики в приміщенні

На чемпіонаті світу-2024 з легкої атлетики в приміщенні розіграли нагороди в жіночому п’ятиборстві. Україну на турніру представляла Юлія Лобан.

23-річна Лобан вдруге в кар’єрі змагалася на світовій першості. У сезоні-2022 в сербському Белграді українка посіла в загальному заліку 10-те місце.

Упродовж змагального дня п’ятниці, 1 березня, спортсменки виступили в п’яти дисциплінах. На ранкову сесію турніру винесли біг на 60 метрів з бар’єрами, стрибки у висоту і штовхання ядра, на вечірню — стрибки у довжину та 800-метрівку.

Як пройшли змагання в жіночому багатоборстві?

• На дистанції в 60 м/б українка за сумою двох забігів показала 10-й час — 8.54 секунди. За свій виступ Лобан отримала 1008 очок.
  • Сьомою Юлія стала в стрибках у висоту, повторивши особистий рекорд нинішнього сезону — 1.76 метра.
  • Лобан пройшла до топ-5 загального заліку після штовхання ядра, де показала четвертий результат зі спробою на 13.90 метра.
  • Стрибок у довжину на 6.04 метра приніс українці ще 862 очки — сьомий результат. У загальному заліку українка опустилася з п’ятого на шосте місце.
  • Сьомий час у забігу на 800 метрів приніс Лобан 817 балів і зберіг за українкою шосту сходинку за підсумками турніру.
  • Титул чинної чемпіонки відстояла бельгійка Ноор Відтс, що випередила найближчу переслідувачку на 96 очок.

Жіноче п’ятиборство: результати Юлії Лобан за дисциплінами

• 60 м/б: 1008 очок (8.54 секунди — 10-те місце)
  • Стрибки у висоту: 928 очок (1.76 метра — 7-ме місце)
  • Штовхання ядра: 787 очок (13.90 метра — 4-те місце)
  • Стрибки у довжину: 862 очки (6.04 метра — 7-ме місце)
  • 800 м: 817 очок (2:20.51 хвилини — 7-ме місце)