З 4 по 7 квітня у Вінниці відбувся чемпіонат України з таїландського боксу (муей тай). За перемоги у вагових категоріях та вікових групах змагалися 320 спортсменів з 15 областей України. Переможці представлятимуть країну на світовому чемпіонаті в столиці Таїланду, Бангкоку.
На чемпіонаті Броварську громаду представляли кращі вихованці броварського СК «Атлет» (президент ЗТУ Денис Вольський, тренери – Сергій Вольський та Владислав Микитась).
Спортсмени із Київської області вибороли: 8 золотих, 5 срібних та 11 бронзових медалей! Свій вагомий внесок зробили і броварські спортсмени.
Здобутки СК «Атлет» (2 срібні та 1 бронзова нагорода (дорослі) та 1 золота, 3 срібні та 1 бронза (юнаки)).
Чемпіоном та призерами стали.
Дорослі:
🥈Обручкова Ярослава 51кг – 2 місце
🥈Титаренко Катерина 54кг – 2 місце
🥉Владислав Микитась 57кг – 3 місце
Юніори:
12-14 років
🥇Володимир Бєднов + 71кг – 1 місце
14-15 років
🥈Фролов Єгор 54кг – 2 місце
🥉Володимир Каверзін 71 кг – 3 місце
16-17 років
🥉Гора Роман 57кг – 3 місце
🥉Віктор Хоменко – 71 кг – 3 місце
Особливо хочеться відмітити виступ наших дівчат.
Не дивлячись на другі місця, вони показали дуже яскраві поєдинки.
Обручкова Ярослава у фіналі поступилася рішенням суддів, ЗМС України з муей тай, чемпіонці всесвітніх ігор та чемпіонату світу, Михайленко Анастасії. Ярославі всього 19 років, тому головні перемоги, ще попереду.
Титаренко Катерина у фіналі програла рішенням суддів призерці чемпіонату світу з муей тай. Це для Каті були другі у житті змагання з муей тай такого рівня!
Вітаємо переможця, призерів та їх наставників та бажаємо нових успіхів та перемог!