Здобутки броварських «атлетів» на чемпіонаті України з таїландського боксу (муей тай)

З 4 по 7 квітня у Вінниці відбувся чемпіонат України з таїландського боксу (муей тай). За перемоги у вагових категоріях та вікових групах змагалися 320 спортсменів з 15 областей України. Переможці представлятимуть країну на світовому чемпіонаті в столиці Таїланду, Бангкоку.

На чемпіонаті Броварську громаду представляли кращі вихованці броварського СК «Атлет» (президент ЗТУ Денис Вольський, тренери – Сергій Вольський та Владислав Микитась).

Спортсмени із Київської області вибороли: 8 золотих, 5 срібних та 11 бронзових медалей! Свій вагомий внесок зробили і броварські спортсмени.

Здобутки СК «Атлет» (2 срібні та 1 бронзова нагорода (дорослі) та 1 золота, 3 срібні та 1 бронза (юнаки)).

🥉Віктор Хоменко – 71 кг – 3 місце

Особливо хочеться відмітити виступ наших дівчат.

Не дивлячись на другі місця, вони показали дуже  яскраві поєдинки.

Обручкова Ярослава у фіналі поступилася рішенням суддів, ЗМС України з муей тай, чемпіонці всесвітніх ігор та чемпіонату світу, Михайленко Анастасії. Ярославі всього 19 років, тому головні перемоги, ще попереду.

Титаренко Катерина у фіналі програла рішенням суддів призерці чемпіонату світу з муей тай. Це для Каті були другі у житті змагання з муей тай такого рівня!

Вітаємо переможця, призерів та їх наставників та бажаємо нових успіхів та перемог!