![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2-640x360.jpg)
Минулих вихідних продовжилися матчі одного із наймасштабніших дитячих футбольних турнірів в Україні – Весняного чемпіонату Лівобережжя
Загалом більш ніж 120 команд (2009-2018рн) протягом двох місяців до літніх канікул й будуть виборювати долю призових місць у своїх вікових групах. Серед них і дві команди сформовані із вихованці ФК «Броварія» 2009/10рн (тренери Максим та Дмитро Кутакови) та ФК «Броварія» 2014 року народження (тренери Дмитро Кутаков та Денис Матвійченко). В суботу та неділю на стадіоні МФК «Бровари», вони зіграли свої чергові матчі.
Першими в боротьбу вступили старші, вихованці 2009/10 років народження. Суперником у них був один із лідерів, ДЮСШ «Бобровиця». Загалом матч пройшов в гострій та безкомпромісній боротьбі, за територіальної та ігрової переваги гравців ФК «Броварія». Цей матч можна охарактеризувати висловом, що «захист був сильнішим за напад». Гравці обох команд-учасниць будь-що намагалися довести, що вони сильніші за суперника, але всі їх спроби натикалися на небажання цього допустити захисту і досить непоганої гри воротарів. Так, що забитих м’ячі наставники команд та вболівальник так і не побачили. Як підсумок – безгольова нічия, 0:0.
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/4.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/6.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/7.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012726.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012744.jpg)
Наступного дня в боротьбу вступили молодші, ФК «Броварія» 2014рн. Тут перевага була за їх суперником, гравцями ДЮСШ (Богданівки), які швидше переходили від захисту до нападу, були більш влучними у вирішальній стадії атак та й пані-фортуна того дня була більше на їх боці. В підсумку – 1:7 на користь ДЮСШ (Богданівки).
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012762.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012771.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012773.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012779.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012783.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012785.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012789.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012790.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/P1012800.jpg)
А наступних вихідних на нас очікують чергові матчі турніру і нові суперники.
Бажаємо гравцям ФК «Броварії» 2009/10 та 2014рн удачі та успіхів!