Марія Сєдая – бронзовий призер «COLOGNE BOXING WORLD CUP»

Національна жіноча збірна України завершила виступи на представницькому міжнародному турнірі у німецькому місті Кельн – «Cologne Boxing World Cup», завоювавши сім медалей. Серед них – одна золота нагорода. Чемпіонкою змагань стала одна з найбільш досвідчених спортсменок збірної – ковельчанка Тетяна Коб (51 кг). Вона перемогла у фіналі Урсулу Готтлоб з Німеччини.

Срібну нагороду на турнірі виборола Анастасія Черноколенко (75 кг). Також в активі українок п’ять бронзових медалей – вони на рахунку Світлани Василевської (51 кг), Маріанни БасанецьГанни Охрей (обидві – 60 кг), Анни Лисенко та Марії Сєдої (обидві – 69 кг).

Із сімома нагородами збірна України посіла четверте загальнокомандне місце серед 10 країн.

Після перемоги на турнірі Тетяна Коб подякувала вболівальникам та своїм найріднішим за підтримку.

«Дякую всім за підтримку: коханому чоловіку, рідним своїм, друзям, дорогим для мене, близьким для мене людям, колегам, дякую всім-всім, хто вірив в мене. Дякую тренерам – Рогатіну В. В., Гордієнку С. В., Потапюку М. М. – за чудову підготовку. Іду до України, додому, до рідного міста Ковеля з перемогою!», – написала Тетяна у соцмережі Instagram.

Змагання «Cologne Boxing World Cup» проходили з 17-го по 19 грудня.