Спортсмени з росії на знак протесту відмовилися брати участь в Олімпіаді-2024

Федерація спортивної боротьби Росії (ФСБР) вирішила відмовитися від участі в Олімпіаді-2024 у Парижі. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) запросив 10 із 16 борців із російським паспортом, які отримали ліцензію.

До списку увійшли Начин Монгуш, Шаміль Мамедов, Арслан Багаєв, Абдулла Курбанов, Алан Остаєв, Магомед Муртазалієв, Наталія Малишева, Аліна Касабієва, Єлизавета Петлякова, Вероніка Чумікова (відмовилася раніше через травму).

“Виконком ФСБР провів розширену нараду з тренерським штабом збірних команд Росії з вільної, жіночої та греко-римської боротьби та зі спортсменами, які отримали запрошення на Олімпійські ігри, і дійшли одноголосного рішення – відмовитися від участі”, – йдеться у заяві. .

У повному складі. Спортсмени з Росії на знак протесту відмовилися брати участь в Олімпіаді-2024

Російські чиновники стверджують, що їхні спортсмени “не підуть на поводу політикам і не дадуть зламати дух російської команди”.

“Ми не приймаємо неспортивного принципу відбору, яким керувався Міжнародний олімпійський комітет, формуючи список допущених атлетів, мета якого – підірвати принцип єдності нашої команди”, – йдеться у заяві ФСБР.

У коментарях російські вболівальники висміюють таку позицію своєї федерації.

“Правильно я зрозумів, що федерація подала їх на нейтральний статус, заплатила гроші МОК за перевірку статусів (а це не дві копійки), а зрештою вирішили не їхати? Ну молодці, чьо. Усіх обдурили. Купили квиток і не поїхали”, – глузують користувачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *