Олексій Атаманенко – страж воріт «Асканії-Флори» із Макарівщини

Воротар ФК «Асканія-Флора» Олексій Атаманенко народився 15 листопада 1993 року в мальовничому селі Лишня Макарівського району. З ранніх років полюбляв грати в футбол. При цьому ще з раннього дитинства обрав для себе амплуа воротаря. Але займатися футболом, вже як видом спорту розпочав доволі пізно, як для сучасного спорту – в чотирнадцять років  в сусідньому селі Бишів, де була своя аматорська команда «Колос». В шкільні роки грав за команду разом із однолітками на змаганнях районного рівня. Крім цього виступав за київські команди КДЮСШ «Чемпіон» та ФК «Столиця». По завершенні навчання в середній школі вже грає за дорослу команду ФК «Колос», яка спочатку виступала в чемпіонаті Макарівського району, а потім в першості Київщини, яка в сезоні 2013 року стала «срібним» призером турніру. Далі на заваді подальшій кар’єрі стала травма, яка більш ніж на рік не давала змогу виходити на футбольне поле. Олексій навіть став подумувати про завершення футбольної кар’єри. На щастя все виявилося не так серйозно і вже зовсім скоро він заграний за ФК «Мотижин» (Києво-Святошинський район) в районних турнірах і за ФК «Здвиж» (Мотовище Макарівський район) в першості Київщини в 2015 році. Під час участі в зимових турнірах 2017/18 років знайомится із футболістом і арбітром із Калинівки Віктором Щекатуріним, який запрошує його до ФК «Асканія-Флора», який якраз дебютував в першості області. Разом із Артемом Прудким захищає кольори клубу і стає переможцем першості. Цього року за підсумками І кола став одним із надійніших стражів воріт чемпіонату області. Ось такий він страж воріт калинівців із Макарівщини.